Vážení rodiče,

po dobu vyhlášení karantény na celém území ČR, pracují všichni pedagogičtí zaměstnanci home office a budou komunikovat  s rodiči i žáky elektronicky ze služebních e-mailových adres. Nadále sledujte zadávání učeb. látky na školním webu v sekci jednotlivých tříd.  Ředitelku školy můžete kontaktovat na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , zástupkyni ŘŠ Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Telefonický kontakt pro neodkladné případy je 777 861 340.

Žádosti o ošetřovné při péči o dítě zasílejte k potvrzení na uvedený e-mail ředitelce školy, bude vyřízeno elektronicky.

Vážení rodiče,

v návaznosti na další mimořádná opatření, které učinila dnes vláda ČR Vám sdělujeme, že od zítřka 11. 3. 2020 je naše škola uzavřena, a to do odvolání. Veškeré informace Vám budou rozesílány třídními učitelkami e-mailem včetně zadávání úkolů pro domácí práci dětí.Více zde.

Upozorňujeme rodiče, že ve škole se vyskytly vši.

Proč k nám? Protože …

·         individuálně přistupujeme k žákům v menších třídních kolektivech, výuka od 1. do 7. třídy

·         realizujeme interaktivní výuku (využití interaktivních tabulí a tabletů)

·         podporujeme aktivní vzdělávání žáků (činnostní učení, které podněcuje aktivitu a logické myšlení žáků, učení v souvislostech)

·         realizujeme projektové výuky (školní a třídní projekty)

·         účelně využíváme volný čas (zájmové aktivity, výuka ZUŠ Orchidea, mimoškolní akce)

·         vyučujeme anglický jazyk od 1. ročníku, v 1. - 5. ročníku nepovinný předmět - konverzace v anglickém jazyce, příprava na mezinárodní certifikáty Cambridge English -             Young English Learners

·         žáci mají výborné podmínky pro podporu rozvoje tělovýchovy a sportu, kurzy plavání, bruslení a lyžování

·         podporujeme všestranný tělesný rozvoj dětí - posílení hodin TV v 2. a 3. ročníku

·         po vyučování pobíhá atletická přípravka vedená zkušenými trenéry SG Ludvíka Daňka

·         každoročně pořádáme projekt Týden zdraví, Školní olympijský týden, letní a zimní školy v přírodě

·         podporujeme výchovu ke zdravému životnímu stylu, aktivně podporujeme prevenci sociálně patologických jevů – besedy s odborníky, vzdělávací pořady pro žáky

Organizace školního roku:

Zahájení školního roku:

pondělí 2. září 2019

Ukončení vyučování v 1. pololetí:

30. ledna 2020

Ukončení vyučování v 2. pololetí:

30. června 2020

Třídní schůzky:

17. září 2019 v 16 hod. schůzka pro rodiče 1. a 4. třídy

24. září 2019 třídní schůzky pro rodiče 2., 3., 5., 6. a 7. třídy

14. ledna 2020 třídní schůzky pro rodiče 1. - 7. třída

Hovorové hodiny:

12. listopadu 2019 14:00 - 17:00 hod.

14. dubna 2020 14:00 - 17:00 hod.

9. června 2020 14:00 - 17:00 hod.

Prázdniny:

podzimní prázdniny      29. - 30. října 2019