Třídní učitelky: E-mail: Konzultační hodiny:
Mgr. Marie Zámečníková (TU 4.r.) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Pavlína Rudolfová (TU 3.r.)    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    
Mgr. Igor Janeček (TU 6.r) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Roman Kopřiva (TU. 7.r) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Hana Pokorná (TU 5.r.)   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Lenka Hlaváčová (TU 2.r) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
     
Netřídní učitelé:    
     
Mgr. Jana Veseláková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Klára Doušková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Darina Mísařová, PhD. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

Vychovatelky školní družiny:    
Bc. Lucia Gáborová, 1. odd. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Soňa Zitterbartová, 2. odd. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
     
Asistenti pedagoga:    
Bc. Petra Havlíčková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Petra Babičková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Veronika Plavcová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Ivana Holubová    
     
Školní psycholog:    
Mgr. Kateřina Dvořáková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. úterý, pátek 8:00 - 16:00
Speciální pedagog:    
Mgr. Klára Doušková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. po tel. domluvě
Mgr. Pavlína Rudolfová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. po tel. domluvě
Výchovný poradce:    
Mgr. Lenka Hlaváčová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.