vzorova_skola_logo.jpg
Třídní učitelky: E-mail: Konzultační hodiny:
Mgr. Marie Zámečníková (TU 2.r.) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Pavlína Rudolfová (TU 1.r.)    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        
Mgr. Klára Doušková (TU 4.r.)  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     
Veronika Zavřelová (TU 5.r.) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   
Mgr. Hana Svobodová (TU 3.r.)   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Kateřina Semotamová (TU 7.r.) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    
Mgr. Petra Břínková Sochová (TU 6.r.) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Ostatní pedagogové:    
Mgr. Zdena Neshybová (1. st.)  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Roman Kopřiva (1. a 2. st.) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Lenka Hejmalová (2.st.) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Mgr. Petr Hubáček (2.st.) Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

Vychovatelky školní družiny:    
Bc. Lucia Gáborová, 1. odd. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Soňa Zitterbartová, 2. odd. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Asistenti pedagoga:    
Bc. Petra Havlíčková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Irena Surinčáková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Alena Vlková  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  
Školní psycholog:    
Mgr. Kateřina Veselská Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. úterý, pátek 8:00 - 16:00
Speciální pedagog:    
Mgr. Klára Doušková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. po tel. domluvě
Mgr. Pavlína Rudolfová  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. po tel. domluvě
Výchovný poradce:    
PaedDr. Danuše Pytelová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pondělí 13:00 - 13:45
     
     
       

 

                                                         Go to top